ICT WAYS FOR SCIENCE CLASSROMS
   Apie projektą      Kvietimas dalyvauti tarptautinio projekte „ICT Ways for Science Classrooms“
      
   
            Gerbiami mokytojai,
                     Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas (pdf.viko.lt) dalyvauja tarptautiniame projekte „ICT Ways for Science Classrooms“. Viena iš projekto veiklų - mokytojų, taikančių IKT savo darbe, gerosios patirties sklaida.
Kviečiame pedagogus prisijungti prie šio projekto bei pasidalinti savo gerąja patirtimi kuriant skaitmenines mokymo priemones, tinkamas dirbti skirtingose klasėse pagal Bendrojo ugdymo programas. Tai gali būti videopamokos, demonstracinės programėlės, kompiuterizuoti savikontrolės testai. Priemonės gali būti parengtos kaip papildomos priemonės prie naudojamų vadovėlių ar papildomos priemonės, orientuotos į mokinių gebėjimų pagal atitinkamą koncentrą plėtojimą.
 
Skaitmeninės priemonės bus skelbiamos ir prieinamos projekto puslapyje http://www.ictways.lt. 
 

Pasibaigus projektui (2015 m. birželio mėn.) skaitmeninių mokymo priemonių aplinka ir toliau bus kuriama. Priemonėmis mokiniai ir pedagogai  galės naudotis nemokamai.

            Aktyviausiems projekto dalyviams bus išduoti pažymėjimai apie dalyvavimą tarptautiniame projekte „ICT Ways for Science Classrooms“.
 
            Pedagogai, norintys talpinti savo priemones kito mokytojo kurtame kurse, turi susisiekti su to kurso savininku arba siųsti priemonę užpildę žemiau nurodytą formą.
 
##formIDf6c67441127c46cbeaa489d49f95e514end##
Informacija apie dalyvį
Informacija apie priemonę
 

Kontaktinis asmuo:  Renata Kondratavičienė, Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto Informacinių technologijų dėstytoja, projekto vadovė.

  • El. paštas: r.kondrataviciene@pdf.viko.lt

  • Telefonas.: +37060450290

  • Skype: antra-nata-re

Šios dienos vardadieniai:
 
 
  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
 
 

Puslapį administruoja Renata Kondratavičienė

El. paštas: r.kondrataviciene@pdf.viko.lt

Telefonas.: (8~604) 50290          

Skype: antra-nata-re